Афиша фильмов
Индевор (Стремление) все серии, все сезоны 1,2,3 (2012 - 2016) скачать торрент


Шестидесятые годы прошлого столетия. Молодой детектив Эндевор Морс, следуя по следам пропавшей девочки, приезжает в Оксфорд (несколько лет назад он был отчислен отсюда по причине неуспеваемости). Студенты смеются ему прямо в лицо, не считая его способным на серьёзные расследования. Но Эндевор остёр на язык, очень начитан, обожает кроссворды, хорошее пиво и классическую музыку, он без всякого сомнения достоин хотя бы уважения.

Однако инспектор местного отделения полиции Фред Тьюздей тоже не спешит помогать гостю. Мало того, он даже препятствует работе Эндевора. В результате Морсу приходится не только искать исчезнувшего ребёнка, но и попутно решать личные проблемы. Ведь кроме всего прочего, ему совершенно неожиданно приходится столкнуться с собственным прошлым, а оно буквально омерзительно для Эндевора. Однако вот такая встряска поможет ему добиться успеха и справедливости, несмотря на дискредитирующие его факты и отстранение от дела.

Український переклад:

Якщо Шерлок Холмс асоціюється з Лондоном, міс Марпл - з англійською провінцією, інспектор Ребус слідство веде в Единбурзі, то інспектор Морс невіддільний від університетського містечка Оксфорда. Що й казати: сучасні екранізації англійської детектива значно поповнили ряди шанувальників Артура Конан Дойла та інших британських авторів кримінального роману. Деякі нововведення в розслідуваннях творчо перероблених злочинів піднесли популярність осучасненого образу того ж Шерлока до небувалих висот. Любителі тягати в сумці томик з детективними оповіданнями захлинаючись стали сперечатися про новому трактуванні класичних творів, розділившись на затятих супротивників і відданих шанувальників сучасних екранізацій британського детектива, але, як би там не було, варто визнати одне: таке кіно увійшло в моду. Увійшло настільки, що шанувальники стали вимагати чергової порції пригод англійських детективів. Бенедикт Камбербетч заінтригував новими витівками Холмса, але змінилася п'ята влада, а він так не поспішає повернутися на Бейкер-стріт. Кремезний бельгієць з акуратними вусиками Еркюль Пуаро вже втомився тринадцять років знаходиться в тілі Девіда Суше, а нове і молоде поки собі не знайшов, хоча і прагне до цього.

 Якщо на американському ТБ правлять бал психи, маніяки, наркобарони, байкери і бутлегери, то Великобританія славиться телефільмами про абатства і енергійних підприємливих старих леді з вічно підібраними губами. А якщо в список ще додати і детективну історію, то від такої щедрості не відмовляться ні цінителі ретро-серіалів, ні шанувальники кримінального жанру. Так хто ж дасть свіжу кров киноману, спраглому споглядати етюд у багряних тонах на англійській рівнині? Відповідь проста: Декстер. Колін Декстер. Як виявилося, не лише творець Ганнібала Лектера замислив повідати про сходження свого літературного героя. Ідея розповісти, як же відбувалося становлення інспектора Морса з однойменного серіалу, не давала спокійно спати і його творцям. Серіал «Інспектор Морс», до якого доклав колись руку сам Денні Бойл, вже давно придбав культовий статус у себе на батьківщині. Але залишилася незаймана ніша: молоді роки прославленого детектива. І ось, нарешті, був кинутий пробний камінь у вигляді ТВ-фільму «Індевор», що послужив згодом пілотом нового зубастого телесеріалу, відомого у нас під назвою «Молодий Морс».  

Краплі дощу барабанять по вітровому склі автомобіля, пробирається по розбитій лісовій дорозі. «Двірники» не справляються, але крізь струменя падаючої з неба води водієві вдається побачити жіночий силует серед дерев. Людина з фотоапаратом, що чекають когось біля дверей особняка. Два заможних джентльмена, що грають в нарди. Як пов'язані всі ці люди? Шатен з високими вилицями і ріденькими баками, обличчям нагадує героя Пола Беттані з «Ігор розуму», приходить на службу в поліцейську дільницю в Оксфорді та відразу ж потрапляє до складу слідчої групи. На дворі 1965 рік. Англія сумує у зв'язку з кончиною Вінстона Черчілля, але університетське містечко приголомшений іншою подією: п'ятнадцятирічна студентка одного з коледжів знайдена мертвою. Нескладний оксфордський «ботанік» викладає свою версію подій, але в нього швидко знаходяться опоненти, навісив на Морса ярлик зарозумілого і нахабного розумника. У результаті невдоволення начальства зростає, інтелектуальний сноб відсторонений від справи, а нові злочини раніше розбурхують округу.  

Позбувшись вантажу минулого і запустивши новий сюжетний виток, творці «Інспектори Морса» витончено і напористо перебудувалися не тільки в часі дії, але і в підході до процесу розслідування, продемонструвавши свіжий і оригінальний погляд на легенду британської поліції. Так, це та ж людина, нехай і молодше на тридцять років, але по суті - це новий персонаж. Телефільм «Індевор» явив світові яскравого, що запам'ятовується героя, і хоча цей хлопець ще не набив руку в справах розшуку, посадити в калошу його не так вже й легко. Природно, в основі сюжету фільму лежить unsolved mystery: замкнута кімната і помилкові ключі будуть неодмінно. Глядачам не варто поспішати з висновками: саме прозорливих творці відведуть по невірному сліду в першу чергу. Звичайно, детектив склався в класичній формі саме у Великобританії і, напевно, гріх було б британцям час від часу не повертатися до кримінальної темі. Туманний Альбіон і справді земля обітована для сищиків, прагнучих розкрити суто англійське вбивство. Сценаристи не стали йти второваною стежкою: нові часи вимагають, щоб замкнена кімната мала кілька виходів, але мало того - шукати саму кімнату потрібно в цілому кварталі схожих особняків. Так що вбивство англійське - так, але вже і не таке чисте.

 Втім, зовні Оксфорд постає ще неквапливим - без сьогоднішнього безперервного потоку автобусів і не по-англійськи поспішають пішоходів. Пластинки в патефоні, блискучий метал «Ягуара», гуртка сидру в студентському пабі, кабінети з шафами, доверху набитими книгами з дорогими корінцями, будинки з бурого цегли з черепичним дахом, серед них урочисто підносяться божественними перстами гострі шпилі Оксфордського університету. І звичайно, неодмінний англійська файв-о-клок - п'ятигодинне чаювання. Дія фільму не виходить за межі університетського містечка, але це не означає, що нас очікує тягуче і сумне видовище. Виявляється, осередок пороків - це не тільки країни з низьким рівнем життя. Високочоле суспільство зберігає в стінах своїх будинків з доглянутими садами чимало секретів. Хоч герої і п'ють традиційний чай і гуляють уздовж стін престижного університету, ми дізнаємося, що і в манірної Англії можуть творитися ще ті жахи. Тут антураж 60-х служить не просто декоративним обрамленням дії, а створює нові смисли, оголюючи суспільство з усіма комплексами, неврозами, страхами, вадами та іншими непорядними речами, які залишаються за рамками придворних церемоній і званих обідів.

 Сама по собі сюжетна канва слід жанру - зразковому класичного детективу. Тому, тут важливі деталі, окантовка, химерні завитки. Як би не були заплутані справи, розкриваються міс Марпл і Еркюль Пуаро, все ж формула нам давно відома. Творці «Індевора» поліпшили цю формулу, додавши інгредієнти, що використовуються в сучасній «кухні», при цьому смак страви не змінився, а от післясмак стало більш пряним і незабутнім. До того ж, цікаво спостерігати, як герой веде розслідування, не вдаючись до допомоги комп'ютера, мобільного зв'язку та інших сучасних засобів, без яких, на жаль, не можна зараз побудувати сюжет будь-якого детектива. Морс користується картотекою в прямому сенсі слова, а не відправляє запит по Інтернету, він дзвонить з червоної телефонної будки, а не дістає смартфон з кишені плаща граціозним рухом, їздить на чорному "Ягуарі" по вузьких вуличках, а не ганяє по автотрасах на «Феррарі ». Сила даного фільму не в достатку крові на екрані, не в постійній напрузі від очікування чергової жорстокої витівки звихнулися збоченців і маніяків, не в переполняющих часом кадр гримасах божевілля. Сила її в інтелектуальній головоломці, що представляє якийсь кросворд, розгадавши який ми дізнаємося лише початкову літеру слова, відкриває завісу таємниці. А додумувати ключі доведеться вже нам самим, але вони того варті.

Файл:

WebRip-HD

3-й сезон Любительский (одноголосный)

Формат: MKV

Размер:3.69 GB

Скачать Торрент

Файл:

WebRip-HD

2-й сезон Проф. (многоголосный)Jaskier

Формат: MKV

Размер:5.47 GB

Скачать Торрент

Файл:

WebRip-HD

1-й сезон Проф. (многоголосный)Jaskier

Формат: MKV

Размер:13.87 GB

Скачать Торрент

загрузка...


Категория: Все / Сериал / | Просмотров: 499 | Добавил: admin |


Рекомендуем скачать торрент

Комментарии к Индевор (Стремление) все серии, все сезоны 1,2,3 (2012 - 2016)
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry

Рекомендуемые фильмы
55
Мальчишник в Паттайе (2017)
34
Свидетели (2017)
77
Босс-молокосос (2017)
738
Реальные пацаны 10 сезон (2017)
445
Закон каменных джунглей 2 сезон (2017)
129
Мата Хари (2017) все серии
11 290
Жизнь после жизни (2016) все серии
61
Последний скаут (2017)
19
Все о дне святого Валентина (2016)
31
Атомная акула (2016)
39
Люди во мраке (2017)
68
Земля в осаде (2017)
28
Калифорнийский дорожный патруль (2017)
557
Охота на дьявола (2017)
34
Хижина (2017)
39
Древние 4 сезон (2017) все серии
282
Везучий случай (2017)
132
После тебя (2017)
1 687
Почему он? (2016)
143
Должок (2017)
601
Чёрные паруса 4 сезон (2017)
71
Железный кулак (2017) все серии
33 931
Зверопой / Співай (2016)
3 112
Реальные пацаны 9 сезон (2017)
472
Сплит (2016)
204
Супер Алиби (2017)
768
Любовь с ограничениями (2017)
50
Большой куш (2017) все серии
4 205
Великая стена (2017)
45
Когда тебе семнадцать (2016)
337
Красавица и чудовище (2017)
496
Одноклассницы 2: Новый поворот (2017)
175
Путешествие времени (2017)
456
Легион 6 серия (2017) все серии
Мальчишник в Паттайе (2017)Мальчишник в Паттайе (2017) Свидетели (2017)Свидетели (2017) Босс-молокосос (2017)Босс-молокосос (2017) Реальные пацаны 10 сезон (2017)Реальные пацаны 10 сезон (2017) Закон каменных джунглей 2 сезон (2017)Закон каменных джунглей 2 сезон (2017) Мата Хари (2017) все серииМата Хари (2017) все серии Жизнь после жизни (2016) все серииЖизнь после жизни (2016) все серии