Афиша фильмов
Индевор (Стремление) все серии, все сезоны 1,2,3 (2012 - 2016) скачать торрент


Шестидесятые годы прошлого столетия. Молодой детектив Эндевор Морс, следуя по следам пропавшей девочки, приезжает в Оксфорд (несколько лет назад он был отчислен отсюда по причине неуспеваемости). Студенты смеются ему прямо в лицо, не считая его способным на серьёзные расследования. Но Эндевор остёр на язык, очень начитан, обожает кроссворды, хорошее пиво и классическую музыку, он без всякого сомнения достоин хотя бы уважения.

Однако инспектор местного отделения полиции Фред Тьюздей тоже не спешит помогать гостю. Мало того, он даже препятствует работе Эндевора. В результате Морсу приходится не только искать исчезнувшего ребёнка, но и попутно решать личные проблемы. Ведь кроме всего прочего, ему совершенно неожиданно приходится столкнуться с собственным прошлым, а оно буквально омерзительно для Эндевора. Однако вот такая встряска поможет ему добиться успеха и справедливости, несмотря на дискредитирующие его факты и отстранение от дела.

Український переклад:

Якщо Шерлок Холмс асоціюється з Лондоном, міс Марпл - з англійською провінцією, інспектор Ребус слідство веде в Единбурзі, то інспектор Морс невіддільний від університетського містечка Оксфорда. Що й казати: сучасні екранізації англійської детектива значно поповнили ряди шанувальників Артура Конан Дойла та інших британських авторів кримінального роману. Деякі нововведення в розслідуваннях творчо перероблених злочинів піднесли популярність осучасненого образу того ж Шерлока до небувалих висот. Любителі тягати в сумці томик з детективними оповіданнями захлинаючись стали сперечатися про новому трактуванні класичних творів, розділившись на затятих супротивників і відданих шанувальників сучасних екранізацій британського детектива, але, як би там не було, варто визнати одне: таке кіно увійшло в моду. Увійшло настільки, що шанувальники стали вимагати чергової порції пригод англійських детективів. Бенедикт Камбербетч заінтригував новими витівками Холмса, але змінилася п'ята влада, а він так не поспішає повернутися на Бейкер-стріт. Кремезний бельгієць з акуратними вусиками Еркюль Пуаро вже втомився тринадцять років знаходиться в тілі Девіда Суше, а нове і молоде поки собі не знайшов, хоча і прагне до цього.

 Якщо на американському ТБ правлять бал психи, маніяки, наркобарони, байкери і бутлегери, то Великобританія славиться телефільмами про абатства і енергійних підприємливих старих леді з вічно підібраними губами. А якщо в список ще додати і детективну історію, то від такої щедрості не відмовляться ні цінителі ретро-серіалів, ні шанувальники кримінального жанру. Так хто ж дасть свіжу кров киноману, спраглому споглядати етюд у багряних тонах на англійській рівнині? Відповідь проста: Декстер. Колін Декстер. Як виявилося, не лише творець Ганнібала Лектера замислив повідати про сходження свого літературного героя. Ідея розповісти, як же відбувалося становлення інспектора Морса з однойменного серіалу, не давала спокійно спати і його творцям. Серіал «Інспектор Морс», до якого доклав колись руку сам Денні Бойл, вже давно придбав культовий статус у себе на батьківщині. Але залишилася незаймана ніша: молоді роки прославленого детектива. І ось, нарешті, був кинутий пробний камінь у вигляді ТВ-фільму «Індевор», що послужив згодом пілотом нового зубастого телесеріалу, відомого у нас під назвою «Молодий Морс».  

Краплі дощу барабанять по вітровому склі автомобіля, пробирається по розбитій лісовій дорозі. «Двірники» не справляються, але крізь струменя падаючої з неба води водієві вдається побачити жіночий силует серед дерев. Людина з фотоапаратом, що чекають когось біля дверей особняка. Два заможних джентльмена, що грають в нарди. Як пов'язані всі ці люди? Шатен з високими вилицями і ріденькими баками, обличчям нагадує героя Пола Беттані з «Ігор розуму», приходить на службу в поліцейську дільницю в Оксфорді та відразу ж потрапляє до складу слідчої групи. На дворі 1965 рік. Англія сумує у зв'язку з кончиною Вінстона Черчілля, але університетське містечко приголомшений іншою подією: п'ятнадцятирічна студентка одного з коледжів знайдена мертвою. Нескладний оксфордський «ботанік» викладає свою версію подій, але в нього швидко знаходяться опоненти, навісив на Морса ярлик зарозумілого і нахабного розумника. У результаті невдоволення начальства зростає, інтелектуальний сноб відсторонений від справи, а нові злочини раніше розбурхують округу.  

Позбувшись вантажу минулого і запустивши новий сюжетний виток, творці «Інспектори Морса» витончено і напористо перебудувалися не тільки в часі дії, але і в підході до процесу розслідування, продемонструвавши свіжий і оригінальний погляд на легенду британської поліції. Так, це та ж людина, нехай і молодше на тридцять років, але по суті - це новий персонаж. Телефільм «Індевор» явив світові яскравого, що запам'ятовується героя, і хоча цей хлопець ще не набив руку в справах розшуку, посадити в калошу його не так вже й легко. Природно, в основі сюжету фільму лежить unsolved mystery: замкнута кімната і помилкові ключі будуть неодмінно. Глядачам не варто поспішати з висновками: саме прозорливих творці відведуть по невірному сліду в першу чергу. Звичайно, детектив склався в класичній формі саме у Великобританії і, напевно, гріх було б британцям час від часу не повертатися до кримінальної темі. Туманний Альбіон і справді земля обітована для сищиків, прагнучих розкрити суто англійське вбивство. Сценаристи не стали йти второваною стежкою: нові часи вимагають, щоб замкнена кімната мала кілька виходів, але мало того - шукати саму кімнату потрібно в цілому кварталі схожих особняків. Так що вбивство англійське - так, але вже і не таке чисте.

 Втім, зовні Оксфорд постає ще неквапливим - без сьогоднішнього безперервного потоку автобусів і не по-англійськи поспішають пішоходів. Пластинки в патефоні, блискучий метал «Ягуара», гуртка сидру в студентському пабі, кабінети з шафами, доверху набитими книгами з дорогими корінцями, будинки з бурого цегли з черепичним дахом, серед них урочисто підносяться божественними перстами гострі шпилі Оксфордського університету. І звичайно, неодмінний англійська файв-о-клок - п'ятигодинне чаювання. Дія фільму не виходить за межі університетського містечка, але це не означає, що нас очікує тягуче і сумне видовище. Виявляється, осередок пороків - це не тільки країни з низьким рівнем життя. Високочоле суспільство зберігає в стінах своїх будинків з доглянутими садами чимало секретів. Хоч герої і п'ють традиційний чай і гуляють уздовж стін престижного університету, ми дізнаємося, що і в манірної Англії можуть творитися ще ті жахи. Тут антураж 60-х служить не просто декоративним обрамленням дії, а створює нові смисли, оголюючи суспільство з усіма комплексами, неврозами, страхами, вадами та іншими непорядними речами, які залишаються за рамками придворних церемоній і званих обідів.

 Сама по собі сюжетна канва слід жанру - зразковому класичного детективу. Тому, тут важливі деталі, окантовка, химерні завитки. Як би не були заплутані справи, розкриваються міс Марпл і Еркюль Пуаро, все ж формула нам давно відома. Творці «Індевора» поліпшили цю формулу, додавши інгредієнти, що використовуються в сучасній «кухні», при цьому смак страви не змінився, а от післясмак стало більш пряним і незабутнім. До того ж, цікаво спостерігати, як герой веде розслідування, не вдаючись до допомоги комп'ютера, мобільного зв'язку та інших сучасних засобів, без яких, на жаль, не можна зараз побудувати сюжет будь-якого детектива. Морс користується картотекою в прямому сенсі слова, а не відправляє запит по Інтернету, він дзвонить з червоної телефонної будки, а не дістає смартфон з кишені плаща граціозним рухом, їздить на чорному "Ягуарі" по вузьких вуличках, а не ганяє по автотрасах на «Феррарі ». Сила даного фільму не в достатку крові на екрані, не в постійній напрузі від очікування чергової жорстокої витівки звихнулися збоченців і маніяків, не в переполняющих часом кадр гримасах божевілля. Сила її в інтелектуальній головоломці, що представляє якийсь кросворд, розгадавши який ми дізнаємося лише початкову літеру слова, відкриває завісу таємниці. А додумувати ключі доведеться вже нам самим, але вони того варті.

Файл:

WebRip-HD

3-й сезон Любительский (одноголосный)

Формат: MKV

Размер:3.69 GB

Скачать Торрент

Файл:

WebRip-HD

2-й сезон Проф. (многоголосный)Jaskier

Формат: MKV

Размер:5.47 GB

Скачать Торрент

Файл:

WebRip-HD

1-й сезон Проф. (многоголосный)Jaskier

Формат: MKV

Размер:13.87 GB

Скачать Торрент

загрузка...


Категория: Все / Сериал / | Просмотров: 478 | Добавил: admin |


Рекомендуем скачать торрент

Комментарии к Индевор (Стремление) все серии, все сезоны 1,2,3 (2012 - 2016)
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry

Рекомендуемые фильмы
15
В этом мире я больше не чувствую себя как дома (2017)
104
Чужой: Завет (2017)
1 151
Сериал Табу (2017) все серии
169
Вурдалаки (2017)
611
Лекарство от здоровья (2017)
829
Призрачная красота (2016)
98
Безумные семейки (2017)
243
Война (2016)
6 510
Защитники (2017)
187
Одноклассницы 2: Новый поворот (2017)
367
Пять минут тишины (2017)
543
Сериал Шесть / Six (2017) все серии
200
Живое (2017)
29 748
Сериал Адаптация (2016)
640
Иллюзия любви (2016)
1 626
Кредо убийцы (2016)
93
Большая маленькая ложь (2017)
705
Ходячие мертвецы 7 сезон 10 серия (2017)
62
Вне правил (2016)
358
Чёрные паруса 4 сезон (2017)
251
Легион (2017) все серии
495
Несмотря ни на что (2017)
1 638
Моана (2016)
195
Типа моя жена (2017)
2 068
Джон Уик 2 (2017)
17 771
Гуляй, Вася (2016)
346
Голос монстра (2016)
190
Модель бога по Эйнштейну (2016)
710
Невеста (2017)
198
Руда (2016)
90
День любимой (2017)
2 887
Великая стена (2017)
297
Колония 2 сезон (2017)
1 265
Урожай дьявола / Гіркі жнива (2017)
В этом мире я больше не чувствую себя как дома (2017)В этом мире я больше не чувствую себя как дома (2017) Чужой: Завет (2017)Чужой: Завет (2017) Сериал Табу (2017) все серииСериал Табу (2017) все серии Вурдалаки (2017)Вурдалаки (2017) Лекарство от здоровья (2017)Лекарство от здоровья (2017) Призрачная красота (2016)Призрачная красота (2016) Безумные семейки (2017)Безумные семейки (2017)