Афиша фильмов
Дочка Бога / Дочь Бога (2016) скачать торрент

Название
Дочка Бога / Дочь Бога (2016)
Ориг. название
Exposed
Качество
Перевод
Год
2016
Страна
США
Жанр
Длительность
Режиссер
В главных ролях
Фильм добавил
Просмотров
813

С женщиной, которая стала свидетелем чуда, начинают происходить странные вещи. А в это время полицейский детектив пытается разобраться в том, что привело к смерти его напарника.

Для многообещающего американского режиссера Ги Малика Линтона, пришедшего к ремеслу после продуктивной работы по постановке трюков, данный фильм стал второй попыткой покорить большой экран. Если дебютная работа «Бритва» была снята с производства незадолго до начала съемок, то трудности с «Разоблачением» возникли на стадии пост-продакшна, когда непримиримые разногласия между режиссером и «Lionsgate» привели к тому, что Линтон изъял свое имя из титров картины (оно было заменено стилизованным псевдонимом — Дэклан Дэйл), кинотеатральная версия которой смонтирована выпускающей студией без его участия, чьи усилия по извращению исходного замысла сорвали промо-кампанию неверным позиционированием как жанровым, так и относительно таргетирования аудитории.

Вывод о том, вокруг какого набора вопросов строится смысловое пространство этой социально-психологической драмы с элементами мистики и полицейского экшна, можно сделать исходя из изначального названия (в зависимости от прокатного региона используемые дистрибьюторами заголовки разнятся) — «Дочь бога». Линтон, выступивший и постановщиком, и сценаристом, меняет гендерный признак ветхозаветного понятия «son of god», оставляя суть неизменной. Следует подчеркнуть, что здесь «daughter of god», неВывод о том, вокруг какого набора вопросов строится смысловое пространство этой социально-психологической драмы с элементами мистики и полицейского экшна, можно сделать исходя из изначального названия (в зависимости от прокатного региона используемые дистрибьюторами заголовки разнятся) — «Дочь бога». Линтон, выступивший и постановщиком, и сценаристом, меняет гендерный признак ветхозаветного понятия «son of god», оставляя суть неизменной. Следует подчеркнуть, что здесь «daughter of god», необходимо считывать, исходя из иудейского, а не христианского канона. Формально религия, исповедуемая персонажами картины — это христианство, но дискурс «Разоблачения» соответствует идеям Ветхого Завета и иудаизма, автор не придерживается идеалов искупления и прощения, заменяя их отмщением и справедливостью, не имеющей ничего общего с христианским смирением.

Український переклад:

«Дочка бога» двогодинна двомовна розповідь будується навколо двох формально жодним чином не пов'язаних героїв - одухотвореною дівчата Ізабель де ла Круз (відповідальної за іспанську компоненту лінгвістичної складової фільму), яка переживає моменти містичного досвіду, і похмурого поліцейського Скотта Гелбана (використовує англійську, і здатності до іспанського оцінюючим як «f * cking bad »), що знаходиться в періоді сімейного кризи і центрі кримінального розслідування, поступово переростає у внутрішні розгляду поліції. Поки Ізабель здійснює американську мрію шляхом чесного заробітку в дитячому саду іспаномовної громади, веде законослухняний і богобоязливий спосіб життя, Скотт обертається в колах покидьків суспільства, намагаючись чи то довести самому собі наявне існування правосуддя як категорії, то встановити його, використовуючи в тому числі і грубу силу. Сюжетні лінії абсолютно паралельні (всупереч афіш та флаєрами, на яких прекрасні, у всіх сенсах цього слова, Кіану Рівз і Ана де Армас зображені разом, між нашими героями трапиться лише один контакт і він буде невербальних) і зводяться автором в єдину симфонію сенсу до самого фіналу, який, як це буває в пишномовних і пронизливих драмах, одночасно виступить і кульмінацією.  

Гі Малик Лінтон поєднує в собі професійну амбітність, нестандартність мислення і бажання говорити про значущі речі «Дочка бога», піднімаючи гострі теми. Тому «Викриття» одночасно володіє і гармонійним візуальним втіленням (з одноманітністю колірної гами і витриманою стилістикою операторської роботи), і змістовної цілісністю, де все жанрові ознаки детектива і надприродні моменти містики складають не просто захоплюючу атмосферу напруженості, але служать інструментами реалізації авторського задуму. Задум же «Викриття» полягає в розкритті механізмів виникнення і функціонування релігії не як інституціонального явища, а на рівні індивідуальної свідомості. Причому Лінтон не простежується генезис, а розглядає її функцію на суб'єктивно-особистісному рівні, тобто - свідомо виводить за рамки дискурсу питання конфесії, концентруючись на проблемах суспільний лад (не випадково допоміжним жанром виступає «кримінальна драма»), що призводить до того, що окремі нещасні дівчата і юнаки для насущного виживання і збереження розуму повинні вдаватися до мрії про потойбічний світ, існуючи в пеклі на землі - молитися про рай в загробному житті.  

Очевидно, що «Викриття» орієнтовано на діалог з глядачем і претендує на одночасне осмислення соціальних проблем і аксіології. Така мета, поставлена режисером «Дочка бога», за рідкісним винятком обертається провальним бокс-офісі, в силу непідготовленості середньостатистичного індивіда, який відвідує кінозал, до філософії і нікому новаторства, де в «викриття» представлено несподіваним поєднанням жанрів і докладним освітленням теми побутового насильства і поліцейського свавілля, з використанням релігійних мотивів. Спроба «Lionsgate» перемонтувати фільм (через розуміння того, що експозиція праксеологічною природи релігійних потреб людини, не принесе бажаної норми окупності), зробивши з нього стрілялки, провалилася, реалізувавшись виключно в трейлері, що репрезентує «Викриття» як поліцейський детектив категорії B. всі правки кинотеатральной версії торкнулися зміни хронометражу в бік скорочення (приблизно на 20-ть хвилин від режисерської версії). І після відео-ролика, який готує до перегляду детектива, глядач цілком може бути шокований, коли на екрані виникнуть надприродні істоти, які до того ж, тут треба віддати належне фахівцям з спец. ефектів і гриму, виглядають вельми і вельми моторошно.  

Вдалі відеовиборкі зі зміною жанру «Дочка бога» і суті шляхом монтажу можливі, якщо мова йде про коротких фанатських роликах, присвячених улюбленим фільмам і серіалам, а склеїти «Викриття», вибудуване за методологією епічного роману, де всі персонажі і кожна дія наділені завершеністю, а будь-який сюжетний хід наближає до грандіозного фіналу, не представляється можливим. Гі Малик Лінтон спочатку не мав на увазі можливість того, що частина матеріалу залишиться на підлозі монтажної, і, тим більше, не залишив шансу трактувати написану ним повість в ключі, протилежному спочатку задуманому, тому, де релігія бере етимологічне і смислове початок не з «religare» , а в «religio».  

Кіану Рівз впевнено дотримується стратегії створення в резюме розділу з ролями в сучасному авторському кіно, куди вже увійшли роботи Марка Манна, Чеда Стахельскі з Девідом Лейтчем і Елая Рота. У стрічці останнього містер Рівз вперше зустрівся на екрані з Аною де Армас, але якщо в «Тук-тук» вона поставала в образі неохайною блондинки, то «Викриття» являє Ану інтелігентної, стриманою брюнеткою (цей відтінок волосся їй йде куди більше, всупереч розхожій твердженням з жіночих журналів про те, що блондинки апріорі більш привабливі) і багатообіцяючою актрисою, цілком здатною побудувати кар'єру в Голлівуді.  

Назва «Дочка бога», спочатку запропоноване режисером, точно відображає суть кіноновели, що містить проголошення ірраціонального бажання, що виражається фразою персонажа з серіалу Кріса Картера - «I want to believe», з його подальшим і безапеляційним низложением. Лінтон не дотримуватися позицій антиклерикалізму або войовничого атеїзму - автор оглядає жах повсякденності, банальність зла. Словосполучення «дочка бога» це не зла іронія, а сума апофеозу трагічної долі головної героїні, виведена тим, хто не вірить, але хотів би вірити, не в бога, але в людини. «Викриття» цінно прагненням не протиставити, а об'єднати різницю поглядів, привівши їх до спільного знаменника у вигляді гуманізму. Прекрасна Ізабель уособлює людини віри, а розчарований Скотт втілює людини розуму, розуму метущейся і живого, неідеального і неспокій. Іншими словами, він є метафорою людини як найвищої цінності, що має потенціал до становлення. Питання ж про співвідношення сакрального і профанного повинен бути знятий як неактуальне - людина поєднує в собі риси обох феноменів. І Гі Малик Лінтон заслуговує овацій за переконливий доказ цього положення.


Файл

Название: Дочь бога

Качество: WEBRip

Перевод: Многоголосный

Размер: 1.37 GB


Скачать Торрент


загрузка...

Расскажи друзьямКомментарии к Дочка Бога / Дочь Бога (2016):
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Рекомендуемые фильмы
8
Безумные семейки (2017)
129
Война (2016)
3 800
Защитники (2017)
99
Одноклассницы 2: Новый поворот (2017)
297
Пять минут тишины (2017)
481
Сериал Шесть / Six (2017) все серии
148
Живое (2017)
28 987
Сериал Адаптация (2016)
617
Иллюзия любви (2016)
1 537
Кредо убийцы (2016)
79
Большая маленькая ложь (2017)
683
Ходячие мертвецы 7 сезон 10 серия (2017)
46
Вне правил (2016)
314
Чёрные паруса 4 сезон (2017)
217
Легион (2017) все серии
457
Несмотря ни на что (2017)
1 049
Сериал Табу (2017) все серии
1 615
Моана (2016)
163
Типа моя жена (2017)
1 654
Джон Уик 2 (2017)
16 544
Гуляй, Вася (2016)
331
Голос монстра (2016)
144
Модель бога по Эйнштейну (2016)
647
Невеста (2017)
165
Руда (2016)
74
День любимой (2017)
2 663
Великая стена (2017)
235
Колония 2 сезон (2017)
673
Урожай дьявола / Гіркі жнива (2017)
677
Великолепный век. Империя Кёсем 2 сезон 11 серия (2016)
328
Конг: Остров черепа (2017)
271
Битва преподов / Махач вчителів (2017)
140
Ходячие мертвецы 7 сезон 9 серия (2017)
1 083
Жизнь после жизни (2016) все серии
Безумные семейки (2017)Безумные семейки (2017) Война (2016)Война (2016) Защитники (2017)Защитники (2017) Одноклассницы 2: Новый поворот (2017)Одноклассницы 2: Новый поворот (2017) Пять минут тишины (2017)Пять минут тишины (2017) Сериал Шесть / Six  (2017) все серииСериал Шесть / Six (2017) все серии Живое (2017)Живое (2017)